Kontakt

P.O. Box 420 Brakerøya 
NO-3002 Drammen Norway

Bachesvei 1 
NO-3413 Lier Norway

Tel: 32 22 16 00

Email: protan@protan.no

Salgsdirektør Tak og Membraner

Frank Utheim

Salgsdirektør Tak, Membraner og Tekniske tekstiler

97 03 24 38
frank.utheim@protan.no

Teknisk Salg

Bjørn Nordseth

Salgssjef Teknisk Salg, Tak og Membraner

90 01 00 87
bjorn.nordseth@protan.no

Knut Bratland

Teknisk Salg Vest, Tak og Membraner

94 00 53 28
knut.bratland@protan.no

Tone Olafsrud

Teknisk Salg Øst/Sør, Tak og Membraner

94 02 56 04
tone.olafsrud@protan.no

Salg

Vidar Becher

KAM Øst/Fag og Kursansvarlig, Tak og Membraner

47 48 86 71
vidar.becher@protan.no

Egil Egseth

KAM Midt/Nord, Tak og Membraner

90 55 64 29
egil.egseth@protan.no

Øyvind Olsen

KAM Sør/Vest, Tak og Membraner

90 86 34 28
oyvind.olsen@protan.no

Terje Lyshaug

KAM Industri, Tak og Membraner

90 74 04 24
terje.lyshaug@protan.no

Einar Nessæther

Salgsansvarlig SMB, Tak og Membraner

90 29 78 00
einar.nessaether@protan.no

Kundesenter

Bente Wittingsrud

Kundeordrebehandler

32 22 16 65
bente.wittingsrud@protan.no

Ivar Skistad

Kundeordrebehandler

32 22 16 14
ivar.skistad@protan.no

Cecilie Ørpen Nilsen

Kundeordrebehandler

32 22 16 42
cecilie.nilsen@protan.no

Heidi Hagen Låker

Leder Kundesenter

99 38 44 86
heidi.hagen.laker@protan.no

Britt Haahr Auensen

Seniorrådgiver Kundesenter

32 22 16 59
britt.auensen@protan.no

Produkt, Marked og Kommunikasjon

Sven Ove Bakke

Marketing & Communications Manager

+47 91 82 89 80
sven.ove.bakke@protan.no

Sissel Øistad

Director of Product, Marketing & Communication

93 25 11 37
sissel.oistad@protan.no

Hege Gunnerud

Category Manager, Tak og Membraner

90 69 42 48
hege.gunnerud@protan.no

Olav Haugerud

Environmental and Technical Manager

959 42 324
olav.haugerud@protan.no

Paul Kenny

Project Engineer

94 01 07 28
paul.kenny@protan.no

Nina Skarre Lindseth

Marketing Project Manager

416 17 765
nina.lindseth@protan.no

Ledelse og drift

Arne Aamodt

Teknisk Fagansvarlig, Protan Entreprenør

91 39 48 00
arne.aamodt@protan.no

Salg og HMS

Stian Lie

Kalkulasjon/Salg Protan Entreprenør

94 01 07 27
stian.lie@protan.no

Produkt, Marked og Kommunikasjon

Sven Ove Bakke

Marketing & Communications Manager

+47 91 82 89 80
sven.ove.bakke@protan.no

Sissel Øistad

Director of Product, Marketing & Communication

93 25 11 37
sissel.oistad@protan.no

Olav Haugerud

Environmental and Technical Manager

959 42 324
olav.haugerud@protan.no

Nina Skarre Lindseth

Marketing Project Manager

416 17 765
nina.lindseth@protan.no

E-post tekniske tekstiler
Salg

Frank Utheim

Salgsdirektør Tak, Membraner og Tekniske tekstiler

97 03 24 38
frank.utheim@protan.no

Even Hytten

Salgssjef Tekniske Tekstiler

92 01 32 89
even.hytten@protan.no

Kundesenter

Heidi Hagen Låker

Leder Kundesenter

99 38 44 86
heidi.hagen.laker@protan.no

Britt Haahr Auensen

Seniorrådgiver Kundesenter

32 22 16 59
britt.auensen@protan.no

Emma Lillegård

Kundeordrebehandler

32 22 16 38
emma.lillegard@protan.no

Produkt, Marked og Kommunikasjon

Sven Ove Bakke

Marketing & Communications Manager

+47 91 82 89 80
sven.ove.bakke@protan.no

Sissel Øistad

Director of Product, Marketing & Communication

93 25 11 37
sissel.oistad@protan.no

Olav Haugerud

Environmental and Technical Manager

959 42 324
olav.haugerud@protan.no

Nina Skarre Lindseth

Marketing Project Manager

416 17 765
nina.lindseth@protan.no

Leder Ventiflex

Pål Fossum

Manager Ventiflex

+47 94 00 62 59
pal.fossum@protan.no

Salg

Rolf Gunnar Halvorsen

Technical Sales Manager

+47 90 64 77 73
rolf.halvorsen@protan.no

Audun Bergsholm

Salgssjef Norge og Sverige

+47 92 61 10 81
audun.bergsholm@protan.no

Kundesenter

Heidi Hagen Låker

Leder Kundesenter

99 38 44 86
heidi.hagen.laker@protan.no

Asta Poteliunaite

Kundeordrebehandler Ventiflex

32 22 16 37
asta.poteliunaite@protan.no

Britt Haahr Auensen

Seniorrådgiver Kundesenter

32 22 16 59
britt.auensen@protan.no

Emma Lillegård

Kundeordrebehandler

32 22 16 38
emma.lillegard@protan.no

Produkt, Marked og Kommunikasjon

Sven Ove Bakke

Marketing & Communications Manager

+47 91 82 89 80
sven.ove.bakke@protan.no

Sissel Øistad

Director of Product, Marketing & Communication

93 25 11 37
sissel.oistad@protan.no

Nina Skarre Lindseth

Marketing Project Manager

416 17 765
nina.lindseth@protan.no

Ledelse

Håkon Nyberg

Direktør Produksjon, utvikling, innkjøp og logistikk

+47 906 85 525
hakon.nyberg@protan.no

Ansvarlig for Protans produksjonsenheter, logistikk og produktutvikling.

Laboratorium

Øystein Edland

Laboratoriesjef

+47 408 71 567
oystein.edland@protan.no

Sara Salman

Laboratorieingeniør

+47 940 17 858
sara.salman@protan.no

Riaz Ahmad Karim

Laborant

+47 955 51 516
riaz.ahmad.karim@protan.no

Åse Opdal Andersen

Laborant

+47 900 17 466
aase.andersen@protan.no

Gunnar Carlsen

Laborant

+47 951 55 088
gunnar.carlsen@protan.no

Fabrikk Drammen

Lars Aksel Elstad

Driftsansvarlig

+47 938 77 019
larsaksel.elstad@protan.no

Tom Lillemoen

Teknisk sjef

+47 915 36 688
tom.lillemoen@protan.no

Gerard McCabe

Driftsansvarlig

+47 992 93 843
gerard.mccabe@protan.no

Fabrikk Nesbyen

Ivar Braathen

Fabrikksjef

+47 957 66 312
ivar.braaten@protan.no

Vegard Tørrissen

Vedlikeholdsformann

+47 415 18 557
vegard.torrissen@protan.no

Ole Tvedt

Prosessingeniør

+47 900 38 992
ole.tvedt@protan.no

Anne-Marit Karp

Sekretær

+47 997 88 806
anne-marit.karp@protan.no

Lager

Ole Georg Hilsen

Lagersjef

+47 922 05 300
ole.georg.hilsen@protan.no

Ledelse

Vidar Bakken

IT-direktør

+47 920 87 654
vidar.bakken@protan.no

Ansvarlig for IT-funksjonen i konsernet – inkludert alle datterselskaper.

Erik Øyno

Konsernsjef

+47 901 31 203
erik.oyno@protan.no

Ansvarlig for konsernet samt forretningsutvikling.

Ole Morten Broch-Nielsen

Økonomidirektør

+47 982 26 909
olemorten.broch-nielsen@protan.no

Ansvarlig for økonomisk planlegging, styring og rapportering i konsernet.

Andreas Fritzsønn

Direktør Entreprise Norge

+47 922 02 414
andreas.fritzsonn@protan.no

Ansvarlig for operativ drift av takentreprenørvirksomheten i Norge.

Håkon Nyberg

Direktør Produksjon, utvikling, innkjøp og logistikk

+47 906 85 525
hakon.nyberg@protan.no

Ansvarlig for Protans produksjonsenheter, logistikk og produktutvikling.

Frank Utheim

Salgsdirektør tak og membraner

+47 970 32 438
frank.utheim@protan.no

Ansvarlig for forretningsområdene tak, membraner og tekniske tekstiler i Norge.

Espen Moe

Internasjonal salgsdirektør

+47 911 71 883
espen.moe@protan.no

Ansvarlig for alle internasjonale forretningsaktiviteter innen tak, membraner og Ventiflex

Pernilla Rosenquist

HR-direktør

+47 406 13 295
pernilla.rosenquist@protan.no

Ansvarlig for HR-funksjonen og kvalitetssikringssystemet i Protan.

Sissel Øistad

Direktør Produkt, marketing og kommunikasjon

+47 932 51 137
sissel.oistad@protan.no

Ansvarlig for konsernets innovasjon og produktutvikling, marketing og kommunikasjon.

HR

Eli Tandberg

HMS & Quality Manager

+47 915 38 483
eli.tandberg@protan.no

Solrunn Sørfjell

HR-konsulent

+47 971 55 310
solrunn.sorfjell@protan.no

Astrid Vedå-Hernæs

Personalsekretær

astrid.vedå-hernas@protan.no

Yngve Myrvang

HMS-koordinator

+ 47 91 67 40 75
yngve.myrvang@protan.no

Innkjøp og Logistikk

Bjørn Christoffer Ottersen

Avdelingsleder / innkjøpssjef

+47 915 59 955
bjorn.christoffer.ottersen@protan.no

Nina Næss Indrelid

Innkjøpssjef

+47 905 65 153
nina.indrelid@protan.no

Greger Mathiassen

Driftsansvarlig

+47 909 42 434
greger.mathiassen@protan.no

Steinar Tafjord

Logistikksjef

+47 419 30 308
steinar.tafjord@protan.no

Ranveig Kåseth

Transportansvarlig

+47 467 67 567
ranveig.kaseth@protan.no

IT

Tor Aage Høiberg

IT-konsulent

+47 482 88 995
tor.aage.hoiberg@protan.no

Kjell Helgesen

IT-konsulent

+47 950 47 451
kjell.helgesen@protan.no

Stig-André Rosseland

IT-konsulent

+47 917 07 514
stig.rosseland@protan.no

Økonomi

Signe K. Brenne

Lønningssjef

+47 907 82 296
signe.brenne@protan.no

Beathe Seeberg

Regnskapskonsulent

+47 481 06 507
beathe.seeberg@protan.no

Morten Overland

Konsernregnskapssjef

+47 992 82 273
morten.overland@protan.no

Lene Graff Bolin

Regnskaps- og lønningskonsulent

+47 951 00 697
lene.graff.bolin@protan.no

Lene Kristin Burud

Controller

+47 934 29 665
lene.burud@protan.no

Kari Abelseth

Økonomimedarbeider

+47 415 16 328
kari.abelseth@protan.no

Kirsten Gran Schäuble

Regnskapssjef Norge

+47 911 66 812
kristen.gran.schauble@protan.no

Solrun Ellingsrud

Controller

+47 975 95 912
solrun.ellingsrud@protan.no

Agnieszka Baba

Regnskapskonsulent

+47 998 61 615
agnieszka.baba@protan.no

Hafdis Inga Hafsteinsdottir

Regnskapskonsulent

+47 984 50 790
hafdis.inga.hafsteinsdottir@protan.no

Vegar Heien

Controller

+47 980 74 658
vegar.heien@protan.no

Tore Lindås

Kontorleder

+47 900 31 916
tore.lindas@protan.no

Produkt, Marked og Kommunikasjon

Sven Ove Bakke

Marketing & Communications Manager

+47 91 82 89 80
sven.ove.bakke@protan.no

Nina Skarre Lindseth

Marketing Project Manager

416 17 765
nina.lindseth@protan.no

AUSTRIA

<p><strong>Euressa Trading Handels G.m.b.H.</strong><br />Tel: +43 664/84 78 445 <br />Tel: +43 664/84 78 486</p> <p><a href="mailto:office@euressa.at">office@euressa.at</a></p> <p><a href="http://www.euressa.at">www.euressa.at</a></p>

BELARUS

<p><strong>Protan-Bel&nbsp;</strong><br />Tel: +375&nbsp;29 63 13587 <br />Tel: +375 29 10 51020&nbsp;&nbsp;</p> <p><a href="http://www.protan.by/"><strong>ww.protan.by</strong></a></p>

BELGIUM

<p><strong>ADW nv</strong> <br />Bedrijvenlaan 13, B-9080 Lochristi (Gent)<br />Tel.: +32 9 238 14 00</p> <p><a href="http://www.adw.be/">www.adw.be</a></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Adidak nv</strong><br />Atealaan 33, B-2270 Herenthout (Herentals)<br />Tel.: +32 14 22 28 10</p> <p><a href="http://www.adidak.be/">www.adidak.be</a></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>SPRL Aditoit</strong><br />Rue Léopold Genicot 18 (Z.I. Noville-les-Bois) <br />B-5380 Fernelmont. (Namur)<br />Tel.: +32 81 26 34 42</p> <p><a href="http://www.aditoit.be/">www.aditoit.be</a></p>

CANADA - USA

<p>Protan Toitures Ltée<br />1250 Avenue de la Station C.P: 142. Shawinigan, Québec, G9N 8K9, Canada<br />Téléphone: +1 819 691-3080.</p> <p><a href="mailto:Gdiamond@protantoitures.com">Gdiamond@protantoitures.com</a><br /><a href="http://www.protantoitures.com">www.protantoitures.com</a></p>

CROATIA / BOSNIA AND HERZEGOVINA

<p><strong>Funda d.o.o.</strong><br />Bana Josipa Jelačiča 45<br />10 290 Zapresič<br />Tel: +385 1 3340 340</p> <p><a href="http://www.funda.hr">www.funda.hr</a></p>

CZECH REPUBLIC / SLOVAKIA

<p><strong>Izolprotan s.r.o.</strong><br />Cestici 159, Kostelec nad Orlici, 517 41<br />Tel: +420 494 661 559</p> <p><a href="http://www.protan.cz">www.protan.cz</a></p> <p>&nbsp;</p>

DENMARK

<p><strong>Protan AS</strong><br />Hørskætten 5, 2630 Taastrup<br />Tel: +45 46 59 01 06</p> <p><a href="http://www.protan.dk">www.protan.dk</a></p>

ESTONIA

<p><strong>Maleko Ltd.</strong><br />Laki 14A, 10621 Tallinn <br />Tel: +372 6 644954<br />Fax: +372 6 644951</p> <p><a href="http://www.maleko.ee">www.maleko.ee</a></p>

FAREOE ISLANDS

<p><strong>S/pf Inntakt</strong><br />Mjølkarsgøta 20, 180 Kaldbak<br />Tel: +298 31 59 76</p>

FINLAND

<p><strong>Protan Oy</strong><br />Koivuhaantie 18, 01510 Vantaa<br />Tel: +358 (0)207 410 400 <br />Fax: + 358 (0)207 410 410</p> <p><a href="http://www.protan.fi">www.protan.fi</a></p>

GERMANY

<p>Pls contact us through e-mail:</p> <p><a href="mailto:vertrieb@protan.no">vertrieb@protan.no</a></p>

HUNGARY

<p><strong>Ringi Kft.</strong><br />H-1104 Budapest, Sörgyár u. 49/b<br />Tel: +36 70 940 7474 - <a href="mailto:ringhoferjanos@gmail.com">ringhoferjanos@gmail.com</a> - <a href="http://www.protan.com">www.protan.com</a></p>

ICELAND

<p><strong>Limtre Virnet ehf</strong><br />Borgarbraut 74, 310 Borgarnes<br />Tel: + 354 412 5300<br />Fax: + 354 412 5301</p> <p><a href="http://www.limtrevirnet.is">www.limtrevirnet.is</a></p>

IRELAND

<p>Colas Building Products Ltd.<br />Unit G1, Maynooth Business Campus, <br />Co Kildare<br />Tel: +353 16293630<br />Fax: +353 1 6293703</p> <p><a href="http://www.colasbp.ie">www.colasbp.ie</a></p>

LATVIA

<p><strong>Emimar Ltd.</strong><br />Gaujas 3, LV-1026, Riga<br />Tel: +371 67555046<br />Fax: +371 67554991&nbsp;</p> <p><a href="mailto:protan@emimar.lv">protan@emimar.lv</a>&nbsp;</p> <p><a href="http://www.emimar.lv">www.emimar.lv</a></p>

LITHUANIA

<p>UAB Alternos Statybos<br />Svitrigailos 31, 03209 Vilnius<br />Tel: +370 5 2724641<br />Fax: +370 5 2725318</p> <p><a href="http://www.alternosstatybos.lt">www.alternosstatybos.lt</a></p>

NETHERLANDS

<p><strong>Bollen Daksystemen BV</strong><br />Pijnboomstraat 18, Postbus 240, <br />5000 AE&nbsp; Tilburg<br />Tel: +31 13 5900 950 <br />Fax: +31 13 5900 960</p> <p><a href="http://www.bollen.nl">www.bollen.nl</a></p>

POLAND

<p><strong>Protan Polska Sp. z.o.o., ul.</strong><br />Radzyminska 129/2, 03-560 Warszawa<br />Tel: +48 22 825 3703<br />Fax: +48 22 825 6826&nbsp;</p> <p><a href="http://www.protan.pl">www.protan.pl</a></p>

RUSSIA

<p><strong>Protan Rus Ltd.</strong><br />Novaya st. 5, 143966 Reutov, Moscow <br />Tel: +7 095 777 61 13&nbsp;<br />Fax: +7 095 777 61 13</p> <p><a href="http://www.protan-rus.ru">www.protan-rus.ru</a><br /><a href="http://www.pro-plan.su">www.pro-plan.su</a>&nbsp;Technical web-site</p>

SLOVENIA

<p><strong>Protan d.o.o.</strong><br />MDB 2, 8273 Leskovec pri Krskem<br />Tel: +386 7 488 14 00&nbsp;<br />Fax: +386 7 488 14 13</p> <p><a href="http://www.protan.si">www.protan.si</a></p>

SWEDEN

<p><strong>Protan AB</strong><br />Gunnebogatan 32 <br />163 53 Spånga<br />Tel: &nbsp;+46 (0)8 564 733 40</p> <p><a href="/link/4110a8be1a3146c48b8531d2c577b88d.aspx">www.protan.se</a></p>

TURKEY

<p><strong>AR4</strong><br />Dudullu Cd. No: 23-25B Brandium Rezidans R2 <br />Blok K:24 D:224&nbsp; 34750 Atasehir/Istanbul<br />Tel: +90 850 888 0 274<br />Fax: +90 (216) 504 7 274</p> <p><a href="http://www.ar4.com.tr/">www.ar4.com.tr</a></p>

UKRAINE

<p><strong>Protan Ukraine Ltd.</strong><br />21-606 Moskovsky prospekt, 04073 Kiev<br />Tel:/Fax: +38 (044) 545 66 23&nbsp;</p> <p><a href="http://www.protan.ua">www.protan.ua</a></p>

UNITED KINGDOM

<p><strong>Protan (UK) Ltd.</strong><br />256 Europa Boulevard Gemini Business Park <br />Warrington WA5 7TN<br />Tel: +44 (0)1925 658001<br />Fax: +44 (0)1925 899688</p> <p><a href="/link/4110a8be1a3146c48b8531d2c577b88d.aspx">http://www.protan.co.uk/</a></p>

Finn en takentreprenør

I kartet nedenfor finner du din lokale takentreprenør. Blå pinner er Protans egeneide takentreprenører. Oransje pinner er autoriserte takentreprenører. Du kan søke i kartet eller bruke listen og filtrere på fylke eller kommune for å finne din takentreprenør.

Søk

Protan Entreprenør AS, avd. Bodø

Protan Entreprenør AS, avd. Bodø

Jernbaneveien 34 8012 Bodø Norge 75 58 40 70 tore.magnus.johansen@protan.no http://www.protan.no

Tore Magnus Johansen

Regionsjef Nord

90 15 04 63 tore.magnus.johansen@protan.no